Urbanowicz Studio Architektury

 dr inż. arch. Barbara Urbanowicz

gallery/318-49940_facebook logo
gallery/logo www pink żarówka
FAQ

 

Po co zatrudniać architekta wnętrz? 

 

Powodów jest kilka. Najważniejsze to: oszczędność czasu, nerwów, pieniędzy, uzyskanie indywidualnego i unikatowego wnętrza dopasowanego do Twych potrzeb i Twojego stylu życia, wyrażającego Twój charakter. Wnętrza, do którego wchodząc po ciężkim dniu czujesz się po prostu dobrze, a może nawet uśmiechniesz się sam do siebie.

Dlaczego oszczędność czasu i nerwów?

Kto samodzielnie projektował wnętrze zna następujące pytania panów z ekipy budowlanej: Pani a gdzie ma wisieć lampa? Panie a gdzie mamy zrobić gniazdka?  A na jakiej wysokości ma być telewizor? A przepust na kable przy TV to od jakiej do jakie wysokości ma być? A te szafki to jak mają się otwierać? A jakie mają być w nich uchwyty? A ten regał to jaki ma być szeroki? A te listwy podłogowe to jaką mają mieć wysokość?

Zna też własne rozterki – Hm… nie mam pomysłu na moją lazienkę. Albo – mam za dużo pomysłów na moją łazienkę – jak to pogodzić? Hm... a czy ta lampa która mi się podoba będzie pasowała do mojej ukochanej sofy? Hm... czy będzie wygodnie jeśli postawie tu szafę? Jak połączyć wszystkie elementy żeby pasowały do siebie? Hm... widziałam w „M jak …” takie piękne krzesła w salonie Małgorzaty – gdzie mogę je kupić?

Praca Architekta pozwala oszczędzić czas i nerwy przeznaczane na zastanawianie się nad przykładowo opisanymi wyżej kwestiami. To wszystko przemyśli Architekt i stworzy projekt w porozumieniu z Tobą. Te informacje będą zawarte w projekcie wykonawczym.